Продуктов Мениджър (Фармацевтична индустрия)
Ниво:
Старши специалист
Сектор:
Продажби и маркетинг, Здравеопазване
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Продуктов Мениджър

Основни отговорности:
  • Създаване на стратегията и бизнес плана за цялата група продукти;
  • Изграждане и поддържане на добри взаимоотношения с водещите специалисти от национално и местно ниво;
  • Определя целевите групи, с които се работи активно;
  • Включване в подготовката на всички промоционални материали;
  • Участие в подготовката и обучителните програми на медицинските представители;
  • Провеждане на пазарно проучване чрез използване на национални и международни източници.

  • Постоянна позиция в установена компания с изградени процедури;
  • Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение на заплатата след изтичане на изпитателния срок;
  • Офис на удобна локация в кв. Лозенец, в близост до метро;
  • Стандартно работно време от 9 до 17:30;
  • Сплотен колектив и позитивна работна среда;
  • Възможност за дългосрочно развитие в компанията на стабилна и Коректно отношение от страна на работодателя.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Завършено висше образование в сферата на фармацията или медицината;
  • Опит на подобна позиция – минимум 2 година;
  • Английски език на много добро ниво – поне B2;
  • Добри компютърни умения: MS Office;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Умение да води комуникация на високо професионално ниво със медицински специалисти;
  • Отговорност, внимание към детайла, способност за работа в екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.