Продуктов мениджър
Ниво:
Мениджър
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
За един от водещите вносители и дистрибутори на стоматологична и зъботехническа апаратура и консумативи на българския пазар и търсим ентусиазиран кандидат, който да заеме позицията на:

Продуктов мениджър (зъботехническа апаратура и консумативи)

Отговорности:
  • Координира търговската дейност на офисите и лабораториите на компанията в страната (София, Благоевград, Пловдив, Варна, Бургас) – дистанционно и с посещения
  • Отговаря за комуникацията с всички ключови клиенти и доставчици на зъботехническа апаратура и консумативи
  • Предоставя компетентна информация, консултира и предлага решения, основани на техническите изисквания на клиента
  • Организира въвеждането на нови технологични продукти и определя портфолио от специфични висококачествени апарати и консумативи
  • Отговаря за дейностите по обучение и техническо консултиране на регионалните търговски екипи и основните фирмени клиенти относно продуктовото портфолио
  • Поддържа активна комуникация с регионалните търговски представители
  • Координира работата на национално ниво във връзка с маркетинга на продуктите

Изисквания:
  • Търговски опит поне 4 години (на подобна позиция)
  • Отлични комуникационни умения и подход към клиента
  • Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
  • Опит във водене на търговски преговори
  • Умение за стратегическо планиране
  • Активен шофьор и желание за пътувания в страната
  • Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания
  • Обучения в страната и чужбина
  • Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема
  • Служебен телефон
  • Ваучери за храна
  • Работа в динамична работна среда
В Ейч Ар ЕС Стафинг България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Вашият Консултант:
Гергана Парушева
Консултант подбор на персонал