Продавач - консултант/ Касиер на 4 часа
Сектор:
Продажби
Вид:
Постоянна работа, Непълно работно време
Заплата
Отговорности:
  • Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
  • Информиране и консултиране за стоките и услугите от портфолиото компанията;
  • Работа с парични суми, касов апарат, пос терминал и издаване на касови бележки и фактури;
  • Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях;
  • Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект;
  • Носене на пълна отчетна и материална отговорност.
Привилегии:
  • Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
  • Възможност за повишаване на квалификацията;
  • Комуникативно работно място;
  • Работно време по утвърден график;
  • Гарантирано месечно възнаграждение;
  • Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите.
Изисквания:
  • Завършено средно или висше образование;
  • Предишен опит на същата или подобна позиция се счита за предимство;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Високо ниво на самодисциплина и организираност;
  • Владеене на английски език на средно ниво;
  • Компютърна грамотност;
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.