Продавач - касиер в търговска верига за район Враждебна
Ниво:
Специалист
Сектор:
Бързооборотна търговия
Език:
Български
Вид:
Пълно работно време
Заплата
За наш клиент – водеща търговска верига, търсим да назначим служители на позицията:

Продавач - касиер

Описание на позицията:
  • Работа на каса и участие в инвентаризации на стоките;
  • Приемане и зареждане на стока в склада на магазина;
  • Подреждане на продуктите по стелажите;
  • Грижа за добрия и свеж вид на изделията в търговския обект;
  • Следене за сроковете на годност;
  • Обслужване на клиенти.

Компанията предлага:
  • Ваучери за храна на стойност 80 лв.;
  • 8-часов работен ден с гъвкаво работно време на смени;
  • Възможности за професионално развитие в утвърдена компания на международно ниво;
  • Стабилност и навременно заплащане на отработените часове с точност до минута;
  • Платено обучение;
  • Карта за допълнително здравно осигуряване – луксозно покритие;
  • Multisport карта;
  • Бонус 1 ден платен годишен отпуск за рожден ден;
  • 3 официални почивни дни през годината – Коледа, Нова Година и Великден;
  • Подарък и паричен бонус при раждане на дете.

Изисквания:
  • Отлични социални и комуникативни умения;
  • Висока вътрешна мотивация и желание за придобиване на нови знания;
  • Възможност за работа на смени;
  • Вежливо отношение към клиентите с индивидуален подход;
  • Почтеност, отзивчивост и отлични умения за работа в екип;
  • Готовност за работа с парични средства.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Вашият Консултант:
Елица Миленова
Консултант Подбор на персонал