Приемчик - резервни части
Ниво:
Специалист
Сектор:
Логистика и спедиция, Шофьори, Куриери
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
Наш клиент е международна компания - официален вносител на автомобили за България.
За тях търсим:

Приемчик – резервни части

Вашите задължения:
  • Приемане и предаване на складова наличност (резервни части);
  • Заприхождаване на частите в складова програма;
  • Даване на информация по телефона на клиенти относно наличност и цени;
  • Подреждане на склада;
  • Оказва пълно съдействие на Мениджър склад – резервни части.
Изисквания към кандидатите:
  • Техническо образование;
  • Опит на подобна длъжност;
  • Шофьорска книжка;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Умения за работа с клиенти;
  • Организирана, динамична и комуникативна личност.
Компанията предлага:
  • Професиално обучение в компанията;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Младши консултант подбор на персонал