Писмено обслужване на клиенти с ПОРТУГАЛСКИ и английски език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Информационни технологии, Административни и офис дейности, Контакт центрове , Телекомуникации, Online Gaming
Език:
Английски, Португалски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
Ние в HRS Staffing Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

В момента търсим ентусиазирани млади хора, които желаят да стартират своята кариера в международна компания за позицията Обслужване на клиенти с ПОРТУГАЛСКИ и английски език по ЧАТ и ИМЕЙЛ. Компанията предлага гъвкав график, за да съчетаваш личния си живот с професионалното развитие, нестандартен офис с много възможности за забавление и свеж екип.

Какви ще бъдат твоите отговорности?

• Отговаряш на клиентски запитвания;
• Даваш насоки, консултираш или разрешаваш казуси чрез имейл и чат;
• Анализираш, администрираш и ръководиш проекти.

Основни изисквания:

• Отлично владеене на немски език;
• Много добро владеене на английски език;
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Добра компютърна грамотност.

Защо да се присъедиш към екипа?

• Отлично заплащане – твърдо възнаграждение и социални придобивки;
• Мотивираща бонусна система;
• Гъвкаво и стандартно работно време;
• Корпоративно обучение;
• Отличен офис с комуникативна локация;
• Игри в офиса - плейстейшън и Xbox конзоли; билярд и др.;
• Напитки и снакс-закуски в офиса;
• Възможност за дългосрочна кариерна реализация.

Кандидатствай СЕГА!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019