PHP Web Developer
Местоположение:
Варна
Ниво:
Специалист
Сектор:
Информационни технологии
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент ,образователен сайт  в България :

Отговорности:
  • Разработване на нови функционалности, използвайки PHP и реализиран  продуктов framework
  • Подобрение и оптимизация на вече съществуващи функционалности
  • Създаване и поддържане на front-end компоненти по предварително изготвен дизайн
  • Комуникация с членовете на екипа с цел постигане на оптимална производителност и качество на продуктите
  • Участие в процес на работа, следващ Agile методологиите за разработка

  • Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
  • Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
  • Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
  • Атрактивно заплащане
  • Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
  • Карта за спорт на преференциални цени
  • Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
  • Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в компанията

Изисквания
  •  2 години опит и добри познания в обектно ориентираното програмиране и в програмирането на PHP
  • Умения за работа с бази данни (MySQL)
  • Oпит с HTML5, CSS, JavaScript и Ajax
  • Добри познания по JavaScript libraries (jQuery), JSON, MVC
  • Опит с използването на Git
  • Организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и спазване на крайните срокове
  • Аналитично и критично мислене
  • Умения за работа в екип

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017