PHP Backend Developer
Местоположение:
Варна
Ниво:
Специалист
Сектор:
Информационни технологии
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
За наш клиент лидер в разработването на сайтове и приложения за България и чужбина сме в търсене на PHP Backend Developer

Отговорности:
  •  Разработване на API за нови функционалности, използвайки PHP;
  • Поддържане на вече съществуващи функционалности;
  • Работа с бази данни;
  • Участие в процес на работа, следващ Agile методологиите за разработка.
Изисквания:
  •  2 години опит в програмирането на PHP;
  • Умения за работа с бази данни (MySQL);
  • Добри познания и опит с RESTful APIs;
  • Опит с използването на Git.
Предложението:
  •  Приятна работна атмосфера с амбициозни колеги;
  • Атрактивно заплащане;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Фирмени събития и тийм билдинг;
  • Допълнителни дни отпуск и подаръци.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017