Оператори - монтажна дейност
Местоположение:
Пловдив, Пазарджик
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Производство
Вид:
Постоянна работа, Временна/сезонна работа
Заплата
В момента за наш клиент, лидер в своя сектор, търсим да назначим:

Оператор - монтажна дейност

Отговорности:

  • Отговаря за изпълнението на монтажните процеси;
  • Извършва проверка на крайния продукт;
  • Изработва и комплектова готовата продукция;
  • Изпълнява и други възложени задачи в рамките на плановото задание;
  • Спазва вътрешния ред и трудовата дисциплина.

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Ваучери за храна и допълнителни бонуси;
  • Работа на три смени;
  • Възможност за извънреден труд;
  • Работно облекло;
  • Транспорт от Пловдив, Асеновград и околните села;
  • Сигурност и стабилност в международна компания.

Изисквания:

  • Средно образование;
  • Сръчност и прецизност;
  • Умение за работа в екип;
  • Готовност за усвояване на професионални знания;
  • Възможност за работа на трисменен режим.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Аделина Янева
Консултант Подбор на персонал