Офис сътрудник с немски език
Сектор:
Телекомуникации
Език:
Немски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
Клиентът ни е водеща компания в сферата на телекомуникациите.

Основни задължения:
  • Обработва данни, които се въвеждат в специализиран софтуер на компанията;
  • Комуникира с бизнес партньори на компанията във връзка с извършването на финансови процеси и възникнали запитвания от тяхна страна;
  • Сътрудничи активно с различните отдели в изготвянето на проектните планове за продуктовото развитие на компанията;

Основни изисквания:
  • Отлично владеене на немски език;
  • Умения за работа в екип;
  • Предишен опит на подобна позиция или в аутсорсинг сектора, НЕ е задължителен;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Отлична компютърна грамотност.

Нашето предложение:
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване;
  • Обучения и тиймбилдинг събития;
  • Работа в корпоративна, международна среда;
  • Сигурни възможности за развитие.
В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Вашият Консултант:
Снежина Велинова
Консултант подбор на персонал