Обслужващ кулинарен щанд
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Продажби
Вид:
Пълно работно време
Заплата
HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е една от най-успешните вериги супермаркети, която развива интензивно своята мрежа от филиали, поради което търсим да назначим опитни служители на позиция:

Основни задължения:
  • Поддържане на лична и професионална хигиена;
  • Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната;
  • Правилно съхранение на стоката;
  • Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар;
  • Да спазва изискванията за здравословни и безопасни условия на труд.

Основни изисквания:
  • Средно образование;
  • Квалификация-да може да работи с електронни везни;
  • Професионален стаж в областта на търговията с хранителни стоки;
  • Умения за работа в екип;
  • Коректност, отговорност, организираност и сериозно отношение към работния процес;
  • Работа на трисменен режим.

  • Добро възнаграждение и атрактивни бонуси при изпълнение на целите;
  • Платено професионално обучение;
  • Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция;
  • Възможност за израстване и професионално развитие при постоянно развиващ се работодател;
  • Ваучери за храна;
  • Карта за отстъпки във веригата;
  • Спортна карта.