Младши Специалист логистика
Ниво:
Младши
Сектор:
Логистика и спедиция
Език:
Английски
Позиция:
Заплата (BGN):
1400
За тях търсим да назначим:

Отговорности:
  •  Приема заявки от клиенти, като същевременно организира и контролира цялостния процес от подаването на заявката до нейното изпълнение и администриране;
  •  Планира и управлява работата на наетите транспортни средства;
  •  Контролира и анализира ежедневно местонахождението на транспортните средства с цел постигане на оптимално натоварване на флота и спазване сроковете на доставка;
  •  Указва съдействие на доставчиците при възникнали затруднения и проблеми от техническо или друго естество;
  •  Отговаря за добрата комуникация с клиентите и доставчици по мейл /телефон;
  •  Проактивно търси и предлага решения при възникнали проблеми;
  •  Изготвя справки и отчети, свързани с дейността;
  •  Познава вътрешната нормативна уредба, структура и методика за работа в компанията.

Изисквания:
  •  Отлична компютърна грамотност;
  •  Ползване на английски език, писмен и говорим;
  •  Опит на подобна позиция или друга заемана длъжност в транспортна / логистична фирма Ви дава сериозно предимство;
  •  Много добра устна и писмена комуникация;
  •  Умения за работа с клиенти и доставчици и самостоятелно решаване на проблеми;
  •  Работа под напрежение и умение за управляване на няколко активности едновременно;
  •  Гъвкавост при поемането на задачи, различни от ежедневните;
  •  Взаимозаменяемост с колегите със сходни позиции и длъжностни характеристики.

Личностни качества:
  •  Умение за работа в екип;
  •  Умения за определяне на приоритети;
  •  Умение за управление на времето;
  •  Отговорност и лоялност;
  •  Стремеж към постигане на резултати;
  •  Самомотивация.
Богатият ни опит в сферата на човешките ресурси ни е дал ценна информация и обширни познания за различната корпоративна култура на нашите партньори и по този начин ние имаме възможност да селектираме най-точния кандидат за всяка позиция.
Вашият Консултант:
Цветелина Спасова
Консултант подбор на персонал
Свързани Позиции