Младши счетоводител
Финанси и счетоводство, Административни и офис дейности, Бизнес/Консултантски услуги
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за един от нашите партньори – стабилна и утвърдена на пазара счетоводна къща, търсим да назначим мотивиран специалист на позицията:

Основни задължения:
  • Отговаря за своевременната обработка на първични счетоводни документи и воденето на отчетността на съответното дружество-клиент;
  • Изготвяне на текущи и периодични счетоводни справки;
  • Подреждане и архивиране на счетоводни документи и въвеждането им в счетоводен софтуер;
  • Попълва своевременно електронни досиета за клиентите на компанията;
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено висше икономическо образование, специалност „Счетоводство“ или подобна;
  • 1-2 години опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
  • Английски език на работно ниво;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Аналитично мислене, внимание към детайлите и развито чувство на отговорност;
  • Добри комуникативни умения и добри умения за работа в екип;
  • Възможност за стартиране на професионална кариера в сферата на Счетоводството;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа в млад и сплотен екип от професионалисти;
  • Добро стартово възнаграждение и отлични условия на труд.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.