Младши Медицински Представител
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Продажби и маркетинг, Здравеопазване
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Младши Представител - гр. София

Основни отговорности:
  • Осъществява визити на лекари и медицински лица по предварително съгласуван график;
  • Презентира продуктите, предлагани от компанията;
  • Развива съществуващите клиенти и привлича нови;
  • Поддържа добрия имидж на компанията и предлаганите от нея продукти;
  • Следи дейността на конкурентните компании и пазарните тенденции;
  • Отчита дейността си в CRM система, представя различни справки и доклади за работата си.

  • Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение след изтичане на изпитателния срок;
  • Ясна и прозрачна бонусна система с достижими резултати;
  • Служебен автомобил, таблет и телефон;
  • Обучения и възможности за развитие;
  • Работа в сплотен колектив от отговорни и ангажирани професионалисти;
  • Възможност за успешен старт на кариерата във фармацевтичния бранш.

Изисквания за заемане на длъжността:
  • Релевантно завършено образование в сферата на медицина, фармация, химия или биология;
  • Шофьорска книжка кат. Б;
  • Предишен опит като търговски представител ще се счита за голямо предимство;
  • Английски език на добро работно ниво;
  • Динамична, отговорна и организирана личност, ориентирана към постигането на резултати;
  • Компютърна грамотност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия под