Middle Java Developer
Ниво:
Специалист
Сектор:
Информационни технологии
Език:
Английски
Вид:
Пълно работно време
Заплата

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент от Gaming индустрията, динамична и бързоразвиваща се продуктова компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Middle Java Developer.

Задължения на позицията включват:
  • Анализ на интеграционна документация
  • Структуриране на конфигурации
  • Поетапна имплементация на интеграция с външна система
  • Съпорт за DevOps екип при релийз на нова функционалност
  • Самостоятелна работа и отговорност по проектите
  • Даване на архитектурни предложения и идеи за подобряване на продукта и процесите
  • Следене за качеството на кода
  • Писане на интеграционни тестове.
Придобивки:
  • Гъвкаво работно време
  • Хоум офис
  • 25 дни платен годишен отпуск
  • 13та заплата
  • 2 пъти годишно преразглеждане на възнаграждението
  • Допълнителен здравен пакет + дентален пакет
  • Мултиспорт
  • Карта за градски транспорт
  • Вело паркинг
  • Плодове, храна и напитки в офиса
  • Oрганизиране на тематични вечери
  • Собствен футболен отбор.
Изисквания:
  • Професионален опит 2.5+ години
  • 1+ година опит със Spring REST, Spring Data и Spring Boot, Hibernate
  • Опит с Relational Database - Postgres/MySQL/MSSQL
  • Опит с JUnit/Integration testing
  • Опит с Build tools: Maven/Gradle
  • Опит с NoSQL – Redis
  • Опит с Docker
  • Опит с Message brokers: RabbitMQ/Redis/Streams/Kafka/ActiveMQ
  • Опит с Version control: Git
  • Опит с Continuous integration (Jenkins)
  • Опит с дистрибутирани системи
  • Опит с конкурентен достъп до данни
  • Опит с High Availability Systems
  • Опит с прегледжане и коригиране на написан код - код ревю.
Плюс:
  • Опит с Kubernetes, NoSQL – MongoDB, Elasticsearch
  •  Опит с Postman or similar tools; JMeter
  •  Опит в хазартната индустрия /Sports Betting and Gaming/.

All applications will be treated strictly confidential.
Only short-listed candidates will be contacted.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.

Вашият Консултант:
Деница Николова
Консултант Предварителен Подбор на ИТ
Свързани Позиции