Мениджър качество
Местоположение:
Пловдив
Старши специалист, Супервайзър/ Ръководител екип, Мениджър, Старши мениджър
Сектор:
Производство, Инженери
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
За наш доверен клиент, лидер в своят сектор търсим опитен мениджър по качеството.

Задачи и отговорности:
  • Следи качеството на произвежданите стоки в електрониката
  • Следи за качеството на продуктите.
  • Оптимизира процесите и предлага решения за подобряване на работата.
  • Следи за изпълнението на производителността на служителите
  • Разбира нуждите и изискванията на клиентите за разработване на ефективни процеси за контрол на качеството
  • Пряко взаимодейства с инспектори, техници и друг персонал и предоставя насоки и обратна връзка
  • Наблюдава всички процедури за разработване на продукти, за да идентифицира отклонения от стандартите за качество
  • Разработва планове за качество на процесите, одити за качество на доставчика и предприема коригиращи действия
  • Проверява крайната продукция и сравнява свойствата с изискванията
  • Одобрява правилните продукти или отхвърля дефекти
  • Поддържа точна документация и извършва статистически анализ
  • Предоставя подробни доклади на подходящи ръководители
Предложението:
  • Работа в международна компания
  • Приятна работна с млад и амбициозен екип
  • Отлични условия на труд
  • Отлично възнаграждение
  • Вътрешно фирмени обучения
  • Подсигурен транспорт
  • Редовна смяна
Изисквания:
  • Висше техническо образование – Електроника.
  • Професионален опит като мениджър по качеството в областта на Електрониката
  • Квалифициран одитор по ISO 9001 (вътрешен и външен)
  • Добро разбиране и опит на качествени инструменти (Six Sigma, 8D, Lean ect)
  • Английски език – мин. B2, владеене на немски език се счита за предимство
  • Отлични организационни и лидерски умения
  • Владеещ MS Office
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Вашият Консултант:
Аделина Янева
Консултант Подбор на персонал