Международен търговски консултант с Турски/ Немски/ Гръцки/ Испански/ Италиански & Английски В1
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Продажби и маркетинг, Контакт центрове , Бизнес/Консултантски услуги, Телекомуникации, Продажби
Език:
Английски, Испански, Италиански, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вие не сте изключение!
За един от нашите клиенти- многообразен дългогодишен доставчик на В2В услуги в сферата на международната търговия, търсим:

Основни задължения:
  • В2В комуникация с международни нови и съществуващи клиенти;
  • Провеждане на преговори;
  • Ежедневна комуникация чрез телефон и имейл;
  • Изготвяне, изпълнение и мониторинг на проекти, планове и поръчки.
Изисквания към кандидатите:
  • Ниво на владеене В2 на Турски/ Немски/ Гръцки/ Испански/ Италиански;
  • Добро владеене на английски език (В1-В2);
  • Мотивиран и с желание да повиши своята квалификация;
  • Умения за работа в екип;
  • Предприемачески и креативен дух.
  • Позитивна и подкрепяща работна среда в екип от млади и мотивирани професионалисти;
  • Натрупване на опит в международна среда;
  • Въвеждащи и квалификационни обучения в областта на международната търговия;
  • Стандартно работно време;
  • Конкурентно възнаграждение с отлична бонусна система.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019​