Маркетинг Мениджър - FMCG
Ниво:
Старши
Сектор:
Maркетинг
Език:
Английски
Позиция:
Мениджър
Заплата (BGN):
За наш клиент – водещ производител на хранителни продукти в страната, търсим да назначим мотивиран и отдаден професионалист на позицията:

Основни отговорности:
  • Организира изготвянето, представянето и изпълнението на годишния маркетингов план за всяка от марките;
  • Изготвя годишен анализ за развитието на продуктите и активните марки на компанията;
  • Отговаря за позиционирането на продуктите и ефективността на маркетинговите инициативи;
  • Отговаря за маркетинговия анализ при разработването на концепция за нов продукт;
  • Следи за навременното попълване на разходите и за изпълнението на бюджета;
  • Изготвя и следи рекламните и промоционални кампании на компанията;
  • Управлява, контролира, оценява и мотивира служителите в отдела си;
  • Участва в процедури по подбор при вакантни позиции в поверения му отдел;
  • Предлага програми за обучение на служителите.

  • Ключова позиция в голяма и развиваща се компания – утвърден лидер на българския пазар;
  • Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда;
  • Възможност за придобиване на нови знания и умения;
  • Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
  • Служебен автомобил.

Изисквания за заемане на позицията:
  • Висше икономическо образование, специалност маркетинг и мениджмънт;
  • Опит на подобна позиция /мин. 3 години/;
  • Отлично владеене на английски език, втори чужд език е предимство;
  • Високо ниво на теоретична подготовка и практически знания;
  • Умения за комбиниране на операционни действия със стратегическо планиране;
  • Умения за управление на хора;
  • Свидетелство за управление на МПС, кат. „В”.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Кандидатствайте за позицията, като изпратите CV директно към обявата или на nora.naydenova@hrs-bg.com
Вашият Консултант:
Нора Найденова
Ръководител на екип подбор на персонал