Маркетинг координатор
Ниво:
Специалист
Сектор:
Maркетинг
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият партньор е амбициозна, бързо развиваща се компания с кауза в сферата на образованието.  Компанията се стреми да предлага качествени и иновативни услуги, за да отговори на всички очаквания на потребителите си.
По повод бързото развитие и разширяването на екипа им и в международен план, за тях в момента търсим мотивиран и позитивен кандидат, който да се присъедини на позиция:

Задължения и отговорности:
  • Координиране на екип от маркетинг специалисти, поддържащи каналите на компанията в чужбина;
  • Планиране и управление на дигиталните маркетингови активности;
  • Разпределяне и управление на маркетинговите бюджети;
  • Ежедневно следене на резултатите и оптимизиране на маркетинговите дейности в посока постигане на целите за всяка държава;
  • Следене и спомагане за качественото изпълнение на задачите на екипа и постигането на целите за всяка държава;
  • Менторство и развитие на хората в екипа;
  • Изграждане на нови и развитие на съществуващи вече процеси.

Какво предлага компанията:
  • Много добро възнаграждение;
  • Офис на топ локация;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Карта за спорт;
  • Тиймбилдинги и още фирмени събития;
  • Допълнителни дни отпуск;
  • Работа в позитивен и успешен екип в бързо развиваща се компания;
  • Динамична и мотивираща работна среда.

Изисквания:
  • Минимум 1 г. опит в управлението на рекламни кампании в социалните мрежи;
  • Отлично познаване на платформите Facebook и Instagram;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Владеене на език от романската група (испански, италиански, румънски) ще се счита за предимство;
  • Аналитично и критично мислене;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Умения за работа в екип;
  • Проактивност в изпълнението на поставените задачи.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.
Вашият Консултант:
Калояна Спасова
Консултант предварителен подбор