МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТ, УПРАВИТЕЛ НА АПТЕКА
Ниво:
Старши
Сектор:
Здравеопазване, Фармация
Език:
Български
Позиция:
Мениджър, Ръководител екип
Заплата
За наш партньор – верига аптеки в София, търсим да назначим отговорен и опитен професионалист за един обектите на позицията:

Основни задължения и отговорности:
  • Консултира клиентите на аптеката с внимание и уважение;
  • Ръководи персонала на аптеката и оказва съдействие за постигането на заложените пред обекта цели;
  • Работи  с НЗОК, жълти и зелени рецепти;
  • Консултира пациентите по отношение на хранителни  добавки и тяхното оптимално използване;
  • Осъществява цялостно управление и ръководство на поверения му обект.

Нашият партньор предлага:
  • Отлично възнаграждение, съобразено със заеманата позиция;
  • Развиване на професионалните умения и компетенции;
  • Работа в млад и амбициозен екип;
  • Коректни трудово-правни взаимоотношения от страна на работодателя.

Изисквания за заемане на длъжността:
  • Завършено образование – Магистър фармацевт;
  • Предишен опит  в аптека и отлично познаване на действащата нормативна уредба;
  • Опит в управление на екип;
  • Опит в работа с НЗОК, лекарско предписание и свободна продажба;
  • Професионално и внимателно отношение към клиентите;
  • Компютърна грамотност и умение за работа със специализиран софтуер;
  • Отговорност и стремеж към постигане на поставените цели.

Кандидатствайте сега чрез бутона за кандидатстване в ляво, или изпратете Вашето CV на nora.naydenova@hrs-bg.com

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Вашият Консултант:
Нора Найденова
Ръководител на екип подбор на персонал