Личен Асистент с Немски / Френски / Италиански език (Стандартно работно време)
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Аутсорсинг
Език:
Английски, Италиански, Немски, Френски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият партньор е лидер в сферата на технологичните иновации. В момента търсим да назначим мотивиран кандидат, който да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Основни отговорности:
  • Сътрудничи на ръководството в изпълнение на оперативните задачи;
  • Води комуникация с външни и вътрешни специалисти;
  • Координира проекти и административни документи;
  • Анализира и актуализира информация от база данни.
Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение и атрактивен социален пакет;
  • Входящо обучение;
  • Инвестиции в професионално и личностно развитие;
  • Модерен офис в гр. София, в близост до метро;
  • Работно време понеделник – петък (10:00 – 19:00).
Изисквания за заемане на длъжността:
  • Високо ниво на владеене на Немски / Френски / Италиански език;
  • Работно ниво на владеене на Aнглийски език;
  • Сходен опит ще се счита за предимство;
  • Компютърна грамотност (MS Office).
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Веселина Шуманова
Младши Консултант "Предварителен подбор"