Куриер - Сортировач
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Логистика и спедиция
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата

Отговорности:

• Сортиране на куриерски пратки в склада в зависимост от изискванията;
• Подготовка на пратките за транспортиране;
• Записване на информация върху опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
• При необходимост - доставка и прием на пратките до и от посочените адреси;
• Отчитане на служебни документи, свързани с приемането и доставянето на пратките.

Компанията предлага:

• Работа от понеделник до петък
• Работа в международна компания, лидер в сферата на логистичните услуги в световен мащаб;
• Обучение на работното място;
• Възможност за развитие в компанията;
• Отлични условия на труд
• Много добър социален пакет

Изисквания за кандидатите:

• Свидетелство за управление на МПС, минимален стаж - 2 години;
• Отлично познаване на град София;
• Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;
• Добри компютърни умения;
• Добро владеене на Английски език.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашият Консултант:
Сузана Рангелова
Консултант подбор на персонал