Координатор Човешки ресурси
Сектор:
Човешки ресурси
Език:
Английски
Позиция:
Експерти
Заплата (BGN):
Наш клиент е международна компания – част от Thrace Group, производител на пластмасови изделия и полипропилен.

За тях търсим:

Вашите задължения
  • Събира коректна информация от мениджърите на отделите в компанията относно извънреден и нощен труд на служителите;
  • Дава предложения за подобрение на работните процеси;
  • Организира обучения;
  • Координира работата на компанията с агенции;
  • Публикува обяви за работа и провежда интервюта;
  • Следи за изрядността на трудовите досиета на работниците и служителите в компанията;
  • Отговаря за инструктажи, работни облекла и др.

Изисквания към кандидатите
  • Висше образование с подходяща насоченост;
  • Опит на релеванта позиция;
  • Много добро владеене на английски език;
  • Познаване и боравене с действащото трудово и осигурително законодателство;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Организирана и амбициозна личност.

Компанията предлага
  • Възможност за професионално развитие;
  • Отлично възнаграждение;
  • Много добър социален пакет;
  • Служебен транспорт;
  • Коректно отношение от страна на работодателя.

В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа транформира човека и правилният човек променя бизнеса. Вие не правите изключение!
Вашият Консултант:
Цветелина Спасова
Консултант подбор на персонал