Консултант ремонтни дейности
Ниво:
Специалист
Сектор:
Строителство, Продажби
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел

Основни задължения:

• Посещава обектите и извършва огледи;
• Предоставя компетентна информация на клиентите;
• Съветва и взима решения относно належащите ремонти;
• Изготвяне на ценови оферти, договаряне на условия.

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит като Сервизен специалист/Електротехник;
• Високо ниво на организираност и комуникация;
• Умение за планиране и организиране на работата;
• Активен шофьор.

Компанията предлага:

• Добро заплащане;
• Колегиално отношение от страна на екипа;
• Работа в динамична работна среда;
• Фирмено обучение;
• Служебен автомобил.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Младши консултант подбор на персонал