Консултант обслужване на клиенти с Немски/ Португалски или Полски език
Информационни технологии, Аутсорсинг, Контакт центрове , Телекомуникации
Език:
Немски, Полски, Португалски
Постоянна работа, Пълно работно време, Непълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
Основни задължения:
• Ежедневна комуникация на Немски/ Португалски или Полски език;
• Отговаряне на запитвания и даване на информация за продукти и услуги на компанията;

Основни изисквания:
• Владеене на Немски / Португалски или Полски език на отлично ниво;
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Добра компютърна грамотност;
• Много добро ниво на Английски език.

Нашето предложение:
• Отлично възнаграждение + бонусна схема;
• Ултра социален пакет, включващ много допълнителни придобивки.
• Обучения и тиймбилдинг събития;
• Работа в корпоративна, международна среда;
• Възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Теодора Аврaмова
Старши консултант подбор на персонал