Консултант Бизнес Пътувания с Немски Език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Аутсорсинг, Административни и офис дейности, Контакт центрове , Телекомуникации
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият партньор е лидер в сферата на пътуванията.
В момента търсим да назначим мотивиран кандидат, който да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Основни отговорности:
  • Обслужване на бизнес клиенти по телефон;
  • Организация на пътувания;
  • Работа с MS Office.

Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение и атрактивен социален пакет;
  • Входящо обучение;
  • Инвестиции в професионално и личностно развитие;
  • Модерен офис на отлична локация;
  • Стандартно работно време.

 Изисквания за заемане на длъжността:
  • Високо ниво на владеене на немски език;
  • Добро ниво на владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност (MS Office).
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.