Търговски представител - Кафе и Сладкарски суровини

София
No items found.
Сектор
Продажби
Бързооборотна търговия
Ниво
Специалист
Език
Български
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Език
Български

За наш партньор – компания дистрибутор на висококачествено италианско кафе и продукти за сладкарската промишленост, търсим:

Търговски представител

Основни задължения:

  • Анализ и проследяване на пазара;
  • Достигане до потенциални клиенти с цел разширение на клиентската мрежа;
  • Планиране и организиране на срещи с клиенти, и презентация на продуктовото портфолио;
  • Изготвяне на оферти и договори, съобразени с изискванията на клиента;
  • Поддържане и развитие на вече изградените партньорски отношения.

Компанията предлага:

  • Твърдо възнаграждение + бонусна система;
  • Осигурен служебен автомобил с възможност за лично ползване;
  • Стандартно работно време (08:30 – 17:00ч.);
  • Служебен телефон и лаптоп;
  • Годишен бонус;
  • Възможност за продуктови обучения в Италия;
  • Трудов договор на пълни осигуровки;
  • Възможност за дългосрочно развитие.

Изисквания към кандидата:

  • Поне 1 година опит като Търговски представител;
  • Отлични презентационни и комуникационни умения;
  • Шофьорска книжка – категория В;
  • Опит във воденото на преговори и разрешаването на различни казуси;
  • Опит в сектора на кафето и/или сладкарските изделия ще се счита за сериозно предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Асистент Логистика

Наш партньор е компания с 30 годишна история, която е лидерв търговията на артикули, намиращи своето приложение в автомобилната,металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.

София
21/2/2024

Производствен Координатор

Нашият партньор е част от водеща европейска издателска група и създава образователно съдържание, което развива, вдъхновява и подкрепя ученици и учители.

София
14/2/2024

Инженер по Проектиране на Електрически Компоненти

Пловдив
14/2/2024