Търговски представител - Бързооборотни стоки

София
No items found.
Сектор
Бързооборотна търговия
Ниво
Специалист
Език
Български
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
3200 - 4200
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"
Цветелина Първанова
Recruitment Subject Matter Expert
Димитър Комитски
Младши консултант по подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Специалист
Език
Български
Английски

За наш партньор - международна компания, лидер в сферата на бързооборотните стоки, търсим:

Търговски представител

Основни задължения:

  • Проучване и следене динамиката на пазара;
  • Разширяване на клиентската мрежа на компанията;
  • Участие в регионални, национални и международни форуми и изложения;
  • Организиране на срещи с цел презентиране на продуктовото портфолио;
  • Изготвяне на оферти и договори, съобразени с изискванията на клиента;
  • Поддържане и развитие на изградените партньорски отношения;
  • Съдействие и разрешаване на казуси и проблеми.

Компанията предлага:

  • Бонус, базиран на направените продажби;
  • 200 лв. ваучери за храна;
  • Осигурени телефон, лаптоп и служебен автомобил;
  • Трудов договор на пълни осигуровки;
  • Продуктови и повишаващи квалификацията обучения;
  • Стандартно работно време;
  • Възможност за дългосрочно развитие.

Изисквания към кандидата:

  • Поне 2 години опит на позиция Търговски представител;
  • Възможност за интензивни пътувания на територията на страната;
  • Свободно владеене на Английски език;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Шофьорска книжка – категория В;
  • Опит в сектора на бързооборотните стоки е сериозно предимство;
  • Владеенето на Турски език ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Recruitment Services Bulgaria

Подобни позиции

Асистент Логистика

Наш партньор е компания с 30 годишна история, която е лидерв търговията на артикули, намиращи своето приложение в автомобилната,металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.

София
21/2/2024

Производствен Координатор

Нашият партньор е част от водеща европейска издателска група и създава образователно съдържание, което развива, вдъхновява и подкрепя ученици и учители.

София
14/2/2024

Инженер по Проектиране на Електрически Компоненти

Пловдив
14/2/2024