Стоковед - Редовна смяна

София
No items found.
Сектор
Административни и офис дейности
Бързооборотна търговия
Производство & Логистика
Логистика и спедиция
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Български
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
2300/2500 лв. бруто
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Специалист
Език
Български

Нашият партньор е търговско-консултантска компания с над 30-годишен опит в дистрибуцията на продукти, както в България, така и в чужбина. Успехите им се дължат на съчетанието между утвърдено качество и иновативни решения за бизнеса.

В момента екипът им се разширява и сме в търсене на служители, които да се присъединят към тях на позиция:

Стоковед

Отговорности:

  • Заприхождаване и изписване на стока в складова програма;
  • Проследяване на наличности и подготвяне на заявки;
  • Извършване на редовни ревизии;
  • Обработване на цялостната документация на склада – фактури, товарителници и пр..

Компанията предлага:

  • Стандартно работно време (пон.- петък - 08:30 – 17:00);
  • Стимулиращо стартово възнаграждение и покриване на медицинска застраховка;
  • Платено обучение и възможност за покриване на курс за управление на мотокари и
  • електрокари;
  • Безплатно работно облекло;
  • Спокойна работна среда в организиран и чист склад;
  • Работа в малък и сплотен екип;
  • Безплатен паркинг.

Изисквания:

  • Предишен опит на сходна позиция не е задължителен, но ще се счита за предимство;
  • Добра компютърна грамотност (MS Office);
  • Умения за самостоятелна работа и планиране на работното време;
  • Аналитичност и умение за работа в екип;
  • Концентрация и внимание към детайлите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Sales Engineer - Electronics & Industrial Solutions

Our partner is a Global trading company that helps manufacturers across Europe get the equipment and machinery they need. They specialize in solutions for surface mount technology production lines used in electronics, automotive, and other industries

София
23/5/2024

Recruitment Specialist

We are partnered with a company that has been thriving in the technology sector for more than 20 years. Their extensive experience is dedicated to providing long-term business solutions, and their career achievements continue to grow!

София
23/5/2024

Digital Game Designer

Explore one of the top Game Designer roles available. Don't miss out this exceptional opportunity!

София
22/5/2024