Специалист телефонни продажби с Английски език (B2 – C1)

София
No items found.
Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг и кол център
Логистика и спедиция
Ниво
Специалист
Език
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Ивет Маринкова
Консултант предварителен подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Специалист
Език
Английски

За наш клиент, безпрецедентен лидер в сферата на транспорта и логистиката, търсим нови попълнения на позицията:

Специалист телефонни продажби с Английски език (B2 – C1) – гр. София

Основни задължения:

  • Привличане на нови клиенти;
  • Водене на бизнес преговори и договаряне на цени;
  • Следене за спазването на договорите и политиките на компанията;
  • Създаване на дългосрочни взаимоотношения с клиентите.

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение и бонусна система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Карта за транспорт/ паркомясто;
  • Напълно платено обучение;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Работа в модерен офис на комуникативно място в гр. София;
  • Плодове и напитки в офиса;
  • Партита и тиймбилдинги.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Владеене на английски език (B2 / C1 );
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Умения за водене на преговори.

Кандидатствайте сега!
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Диспонент с английски език

За наш доверен клиент, лидер в спедицията и транспорта, търсим да назначим: Диспонент /Организатор транспорт/

София
30/5/2023

Счетоводител

София
26/5/2023

Отговорник - Оператор на CNC машина

Партньорът ни е водеща компания в сферата на производството на полимери.

Смолян
26/5/2023