Процесен инженер в автомобилната индустрия

Пловдив
No items found.
Сектор
Автомобилен сектор
Инженери
Изследователска и развойна дейност
Производствен сектор
Ниво
Специалист
Език
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Аделина Янева
Старши консултант по подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Инженери
Ниво
Специалист
Език
Английски

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент водеща международна компания в областта на автомобилната индустрия , търсим амбициозен и ентусиазиран професионалист на позиция:

Процесен Инженер

Основни отговорности:

  • Участва в разработването на нови производствени процеси и/или адаптиране на съществуващи производствени процеси за сглобяване, калибриране и тестване;
  • Определяне на спецификации за производствено оборудване и взаимодействие с механизация (вътрешна) и/или доставчици на оборудване;
  • Сътрудничество с други отдели по спецификации на процеси, аспекти на качеството, продуктови спецификации и непрекъснатост на оборудването;
  • Организира подреждането на линии за вземане на проби и оборудване за разработване на процеси;
  • Ключов участник в напреднали дейности по планиране на качеството;
  • Координира всички функционални изисквания, преразглеждането на проекти и отстраняване на грешки/квалифициране на нов голям обем сглобяване/тестово оборудване или инструменти;
  • Подпомагане на проекти за подобрение за намаляване на времето за цикъл, дефектите и производствените разходи;

Предложението:

  • Програми за обучение и развитие, персонализирани обучения и сертифициране;
  • Опит в работа с различни глобални екипи и мултикултурна среда;
  • Допълнителен пакет включва – здравна застраховка, ваучери за храна, спортна карта с отстъпка.

Изисквания:

  • Инженерна степен или еквивалентен подходящ професионален опит;
  • Силни комуникационни и организационни умения;
  • Работно ниво на MS Office и английски език;
  • Силни междуличностни умения и умения за сътрудничество за ефективна работа с всички нива на организацията, включително доставчици и/или външни клиенти.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Подобни позиции

Оперативен Счетоводител

Наш партньор е компания развиваща се в сферата на медицинските услуги вече над 20 години!

София
24/11/2023

Специалист продажби САМО с Немски език (гр. Пловдив)

Пловдив
23/11/2023

Digital Marketing Expert

София
22/11/2023