Мениджър проекти в машиностроенето

Плевен
Ловеч
Велико Търново
No items found.
Сектор
Инженери
Изследователска и развойна дейност
Административни и офис дейности
Ниво
Мениджър
Старши специалист
Специалист
Език
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Вашият консултант
Аделина Янева
Старши консултант по подбор
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Инженери
Ниво
Мениджър
Специалист
Език
Английски

За наш партньор една от водещите компании специализирана в производството машини търсим да назначим:

Мениджър проекти - връзка с клиенти и отделите на производството

Основни отговорности:

  • Поддържате редовен контакт с клиентите на компанията и възможности за разпределение на ресурсите в производството;
  • Създаване на дългосрочни и краткосрочни планове, които да бъдат споделени с клиентите и персонала;
  • Разработвате стратегии и планове, които да включват конкретни цели и мерки за постигане на тези целите;
  • Делегиране на задачи между служителите в производство за успешното завършване на проекта;
  • Следите прогреса на проекта и да го управлявате в съответствие с целите и плановете;
  • Използвате подходящи инструменти и технологии, за да представите проекта на членовете на персонала и клиентите - електронни таблици, диаграми и карти на процесите;
  • Вземане на ефективни решения - да анализирате данните, да оцените риска;
  • Поситигане на бюджетни цели;

Предложението:

  • Конкурентно възнаграждение - обвързано с резултати;
  • Работа в международна компания с ясна структора;
  • Въвеждащо обучение и професионално усъвършенстване;
  • Допълнително стимулиране и социални придобивки;
  • Подсигурен транспорт;
  • Пакет за релокация.

Изисквания:

  • Висше техническо образование /инустриален мениджмънт/;
  • Опит в управлението на проекти;
  • Отлични умения за писмена и вербална комуникация;
  • Много добри умения за работа с MS Office;
  • Английски език - отлично ниво;

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Senior Accountant

София
29/5/2023

Счетоводител

София
26/5/2023

Отговорник - Оператор на CNC машина

Партньорът ни е водеща компания в сферата на производството на полимери.

Смолян
26/5/2023