Финансов анализатор

София
No items found.
Сектор
Одиторска дейност
Финансови услуги
Финанси и счетоводство
Ниво
Специалист
Език
Български
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Специалист
Език
Български
Английски

Наш партньор е компания с визионерски поглед върху света на бизнеса. За тях сме в търсене на:

Основни отговорности и задължения:

  • Проследяване за правилното отчитане на паричната наличност и паричните потоци в холдинга;
  • Съдействие при изготвянето на финансови прогнози и последващ анализ на резултатите с цел взимане на информирани решения;
  • Активно участие в изготвянето на бюджети  и планиране на последващата дейност;
  • Съдейства за изготвянето на финансови отчети и справки на месечна база;
  • Участие в извършването на контрол върху разходите и задълженията.

Компанията предлага:

  • Финансова стабилност;
  • Стандартно работно време (09:00-18:00ч.);
  • Спокойна работна среда в малък и сплотен екип от доказани професионалисти;
  • Кафе, свежи плодове и напитки в офиса;
  • Модерен офис с гледка към планината в близост до метростанция;
  • Възможност за професионално израстване.

Изисквания:

  • Поне 3 години професионален опит в сферата на финансите;
  • Висше образование в сферата на счетоводството и финансите;
  • Добро владеене на Английски език;
  • Опит в изготвянето на бюджети ще се счита за сериозно предимство;
  • Желание за развитие във финансовия сектор.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Асистент Логистика

Наш партньор е компания с 30 годишна история, която е лидерв търговията на артикули, намиращи своето приложение в автомобилната,металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.

София
21/2/2024

Производствен Координатор

Нашият партньор е част от водеща европейска издателска група и създава образователно съдържание, което развива, вдъхновява и подкрепя ученици и учители.

София
14/2/2024

Инженер по Проектиране на Електрически Компоненти

Пловдив
14/2/2024