Асистент онлайн продажби само с немски език

София
Пловдив
Сектор
Продажби и маркетинг
Аутсорсинг
Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Анна Христова
Key Account Management Excellence

Аутсорсинг
Език
Немски

Нашият партньор е компания, лидер в аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Асистент онлайн продажби само с немски език (работа от вкъщи)

Основни отговорности:

  • Приема и потвърждава клиентските запитвания, като ги запознава с новите продукти на компанията;
  • Консултира клиентите на компанията спрямо новости към техните споразумения;
  • Комуникира с клиенти по телефон и имейл;
  • Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа от вкъщи;
  • Работно време: Понеделник- Петък по график;
  • Възможност да станете част от новосформиращ се екип.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Високо ниво на владеене на Немски език (B2-C1);
  • Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
  • Добри компютърни умения.

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

Младши Маркетинг специалист

За да продължим да бъдем сред лидерите на пазара и да развиваме нашата марка, в HRS търсим млад специалист, който да подпомага нашия маркетинг екип в различни проекти.

София
26/3/2024

Кол център агент с български език

Нашият партньор е утвърдена международна компания, водена от грижата и ангажираността към развитието на своите служители, защото успехът на компанията зависи от успеха на нейните хора!

София
15/3/2024