ИНЖЕНЕР - ТЪРГОВЕЦ
Ниво:
Специалист
Сектор:
Продажби и маркетинг, Инженери, Строителство, Продажби
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В момента наш партньор е специализирана фирма, лидер в строителните иновации, предоставяща най-съвременни технологии за строителната промишленост по целия свят.
Компанията присъства в цялостния производствен процес на своите клиенти и предлага технологично водещи продукти, системи и услуги.

Търсим комуникативен и енергичен човек, ориентиран към постигане на резултати, да се присъедини на позицията:

Инженер-търговец

Отговорности:
  • Привличане на нови клиенти, както и разширяване дейността със съществуващите;
  • Познава отлично продуктите на компанията и успешно ги презентира пред клиенти;
  • Поддържа постоянни партньорски отношения с екипа, както и с настоящи и бъдещи клиенти;
  • Изготвя справки, анализи и препоръки, касаещи търговските дейности на организацията.
  • Позиция в постоянно развиваща се международна компания, лидер в областта си;
  • Мотивиращо стартово заплащане с пълен осигурителен пакет;
  • Добре развита бонусна система, обвързана с постигнати резултати;
  • Осигурени стартови и последващи обучения в България и чужбина;
  • Позитивна и ориентирана към хората корпоративна култура;
  • Служебен автомобил, лаптоп и мобилен телефон.
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено висше образование;
  • Комуникативност и умения за водене на преговори и презентации;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Активна шофьорска книжка;
  • Опит с сферата се счита за предимство;
  • Владеене на Английски език - предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.