Инженер - проектант ( сгради и съоръжения )
Ниво:
Специалист
Сектор:
Инженери, Архитектура, Строителство
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата

Вашите отговорности:

Познаване на техническите характеристики и подходящи приложения на продуктите, подлежащи на специфициране (анкери, инсталации, елементи за директен монтаж, пожарозащита);
Предоставяне на техническа помощ и информация на колегите и клиенти по всяко време в съответствие с корпоративните изисквания за качество;
Отговаря за специализирано техническо обучение на колегите и клиентите си за правилно приложение на специфицираните продукти и приложения (включително на обекта);
Изготвя спецификации (изчисления) със съответните оптимално избрани продукти по искане на колега или клиент. Проследява изпълнението на спецификациите

Изисквания:

Завършен технически или строителен университет;
Добри компютърни умения , работа с SolidWorks и AutoCAD;
Добро владеене на английски език;
Правоспособен шофьор – категория B.

Компанията предлага:

Много добро мотивиращо възнаграждение;
Допълнителни възнаграждения под формата на бонуси;
Възможност за командировки в страната със служебен автомобил;
Въвеждащо обучение и възможност за развитие.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашият Консултант:
Сузана Рангелова
Консултант подбор на персонал