Инженер - Проектант
Сектор:
Производство, Инженери, Строителство
Език:
Български, Английски
Вид:
Заплата
За наш клиент – компания - лидер в проектирането и изграждането на системи за вентилация, търсим да назначим специалист на позиция:

Проектант

Основни задължения:
  • Участва в процеса на планиране и обезпечаване производствената дейност, както и на различни проекти на компанията;
  • Изготвя проекти на специфични изделия за производственият и инжинерингов отдели на компанията;
  • Участва в процеса на технологично и методическо осигуряване на производственият процес
  • Проектира и внедрява нови продукти, системи, машини и технологии;
  • Внедрява нови практики в областта на качествения контрол, статистическо обезпечение на процеса и цялостната дейност по повишаване на качеството на произвежданата продукция;
  • Изготвя технически и презентационни материали, инструкции и др. технически документи;
  • Подпомага дейността на производственият мениджър, изготвя програми за машинният парк в направление метална префабрикация;

Ние предлагаме:
  • Много добро възнаграждение + допълнителни придобивки;
  • Работа в компания – лидер в своята дейност;
  • Възможност за професионално и кариерно развитие;
  • Работа с екип - професионалисти в своята сфера.

Изисквания към кандидата:
  • Висше техническо образование;
  • 1-3 годишен опит на сходна позиция;
  • Английски език на работно ниво;
  • Опит в програмирането на CNC машини
  • Добри технически познания и практически опит в работата с техническа документация;
  • Опит в сферата на производството
  • Умения за работа със следните чертожни програми – Solidworks, AutoCAD
  • Точност, внимание и отговорност към поставените задачи.
  • Екипност, чувство за ефективно и отговорно отношение, ориентираност към крайният резултат, съпричастност към целите на екипа и компанията
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не правите изключение!