Главен счетоводител
Ниво:
Специалист
Сектор:
Финанси и счетоводство
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Отговорности:
  • Работи в пряко сътрудничество с външно счетоводно предприятие;
  • Работи съвместно с Оперативен счетоводител;
  • Отговаря за администрирането на персонала;
  • Отговаря за изготвянето на заплатите;
  • Прави приключване на ДДС;
  • Прави седмични и месечни отчети;
  • Прави цялостно годишно данъчно приключване;

Компанията предлага:
  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Гъвкаво работно време, съобразено с личните предпочитания;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Топ локация в центъра на София, в близост до метро;
  • Коректно и професионално отношение.

Изисквания:
  • Минимум 3 години опит на такава позиция;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Английски език – на работно ниво;
  • Предходен опит с Business Navigator – предимство;
  • Силно развито чувство за отговорност и  внимание към детайла;
  • Организирана личност, която може да работи с крайни срокове.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.