Финансов асистент с немски или френски език (В1-В2)
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Финанси и счетоводство
Език:
Английски, Немски, Френски
Вид:
Постоянна работа
Заплата (BGN):
1300-1400

Ако имате образоване в областта на Финансите или силна мотивация да се развивате в тази област, сте достигнали целта си.

За наш клиент – международен лидер в сферата на финансовите услуги, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Финансов асистент с немски или френски език за техния нов проект. Предишен опит не е задължителен, тъй като компанията ще предложи нужното обучение.

Основни задължения:
  • Подготвя всички необходими финансови и счетоводни документи;
  • Поддържа база данни;
  • Проследяване на процедурите, свързани с текущи задължения;
  • Комуникира с партньори на немски или съответно френски език във връзка с извършването на финансово-счетоводни процеси;
  • Сътрудничи активно в годишното счетоводно приключване.

  • Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00;
  • Натрупване на опит в международна среда + допълнителни обучения;
  • Възможност за използване и практикуване на езика, който владеете;
  • Възможности за професионално развитие в компания-лидер в своя бизнес;
  • Отлични условия на работа;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортни карти и Ваучери за храна и транспорт
  • Възможност за придобиване на сертификати и квалификации

Изисквания към кандидатите:
  • Добро ниво на немски език (B1-B2) и работен английски;
  • Аналитичност;
  • Умения за работа в екип;
  • Умения за работа с Excel.
В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019