Финансов Асистент с Немски
Ниво:
Старши, Младши
Сектор:
Финанси и счетоводство
Език:
Английски, Немски
Позиция:
Експерти, Служители
Заплата (BGN):
1500 - 2000
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Основни задължения:

- Обработва счетоводни документи: фактури, профорни, дебит ноти и др.;
- Подготвя всички необходими финансови и счетоводни документи;
- Комуникира с партьори на немски език във връзка с извършавенето на финансово-счетоводни процеси чрез мейл;
- Сътрудничи активно в годишното счетоводно приключване;
- Отговаря за навременното изпълнение на задълженията си.

- Позитивна и подкрепяща работна среда в екип от млади и мотивирани професионалисти;
- Натрупване на опит в международна среда;
- Възможност за използване и практикуване на езика, който владеете;
- Възможности за професионално развитие в компания-лидер в своя бизнес;
- Отлични условия на работа;
- Допълнително здравно осигуряване;

Изисквания към кандидатите:

- Предимство - образование в сферата на счетоводство, финанси, икономика и бизнес администрация;
- Добро ниво на немски (B1-B2) и работен английски;
- Аналитичност;
- Умения за работа в екип;
- Предишен опит в сферата на счетоводството ще се счита за предимство;
- Отлични умения за работа с Excel са предимство.

Key words: Accountant, German, English, Finance.