Финансов асистент
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Финанси и счетоводство, Административни и офис дейности
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е компания, лидер в сферата на телекомуникационни услуги предназначени към оператори, корпоративни и бизнес клиенти на българския и международния пазар. За тях търсим мотивиран професионалист за позиция:

Основни задължения:
  • Обработва счетоводни документи;
  • Подготвя всички необходими финансови и счетоводни документи;
  • Комуникира с партньори във връзка с извършването на финансово-счетоводни процеси;
  • Сътрудничи активно в годишното счетоводно приключване.

  • Позитивна и подкрепяща работна среда в екип от млади и мотивирани професионалисти;
  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнителни обучения;
  • Възможности за професионално развитие в компания-лидер в своя бизнес;
  • Отлични условия на работа;

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено образование в сферата на счетоводство, финанси, икономика и бизнес администрация или студент IV курс в изброените;
  • Добро ниво на английски език;
  • Аналитичност и организираност;
  • Умения за работа в екип;
  • Умения за работа с Excel.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.