Служител/ка в производство - сезонна заетост
Location:
Plovdiv
Position Level:
Entry
Sector:
Manufacture
Language:
Job Type:
Temporary placement, Full time
Salary (BGN):
1000 - 1300
Основни задължения:
  • Извършване на ръчни операции, свързани предварителна подготовка на продуктите;
  • Опериране на поточна линия;
  • Подреждане и опаковане на готовата продукция;
  • Подготовка и зареждане на машините с консумативи;
  • Следене за правилното им функциониране.
Компанията предлага:
  • Много добро възнаграждение;
  • Работа на две смени;
  • Осигурена дневна сума за храна;
  • Работно облекло;
  • Отлични условия на труд;
  • Заетост за 2 месеца, с опция за 4.

Изисквания:
  • Средно образование е предимство;
  • Умения за работа в екип;
  • Организираност, сръчност и възможност за работа в динамична среда;
  • Отговорност, лоялност и изпълнителност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Your Consultant:
Teodora Yordanova
Recruitment Consultant