АВТОМЕХАНИК
Location:
Sofia, Plovdiv
Position Level:
Entry
Sector:
Manufacture, Construction
Language:
Job Type:
Permanent placement, Full time
Salary
2000 - 2500
За наш клиент търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция

АВТОМЕХАНИК

Основни задължения:
  • наблюдаване състоянието на подвижния състав, преди да се стартира;
  • своевременен ремонт и подмяна на износени детайли;
  • съобщава до ръководните лица за необходимите ремонти, разходите за авточасти;
  • своевременно откриване и отстраняване на неизправности;
  • осигуряване на безпрепятствена и продуктивна работа в екипа чрез спазване на трудовата дисциплина.

Компанията предлага:
  • трудов договор с пълни осигуровки;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
  • вътрешно-фирмени обучения;
  • конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията наетия служител и на постигнатите резултати;
  • стимулиращ социален пакет.

Изисквания:
  • опит на подобна позиция  (профилактика и ремонт на автомобили, монтаж на парктроници и други аксесоари) – задължително условие;
  • завършено техническо образование;
  • задълбочено познаване на технологичните процеси в механичен сервиз и устройството на съвременните автомобили;
  • отговорна и мотивирана за такава дейност личност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Your Consultant:
Teodora Yordanova
Recruitment Team Lead