Електроинженер
Ниво:
Специалист
Сектор:
Инженери, Енергетика
Вид:
Пълно работно време
Заплата
За наш партньор - компания, лидер в предлагането на професионално електрооборудване и вносител на пълна гама от уреди за бизнес и крайни клиенти, търсим да назначим:

Отговорности:
  • Инсталация и въвеждане в експлоатация на професионалното електрооборудване, предлагано от компанията;
  • Ремонт и обслужване на електрическо и газово професионално кухненско и барово оборудване;
  • Презентиране на начина за използване на електрооборудването;
  • Извършване на превантивна поддръжка в гаранционния и следгаранционния период, установяване на дефекти и ремонтирането им;
  • Попълва утвърдените от компанията първични документи, съпътстващи дейността.

Компанията предлага:
  • Пълно входящо обучение;
  • Много добро стартово възнаграждение + бонус схема, обвързана с постигнатите резултати;
  • Коректно отношение от страна на работодателя;
  • Възможност за развитие и повишаване на професионалната квалификация в компания с дългогодишен опит и традиции;
Изисквания:
  • Завършено техническо образование;
  • Предишен опит на позиция Електроинженер се счита за предимство;
  • Шофьорска книжка – категория В;
  • Отговорност към поставените задачи;
  • Мотивация и проактивност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вашият Консултант:
Цветелина Стефанова
Pre-Selection консултант