Експерт "Европейски проекти и програми"
Ниво:
Специалист
Език:
Английски
Вид:
Пълно работно време
Заплата
За един от нашите партньори - компания, предоставяща консултантски услуги за развитие на бизнеса с национална подкрепа или финансиране от Европейските структурни фондове (ЕСФ), в момента търсим да назначим:

Отговорности и предизвикателства:
  • Участва в набирането, обработването и оценката на информация относно възможностите за финансиране на проекти по европейски програми като: Horizont 2020, LIFE, INTERREG
  • Участва с разработването на цялостни проектни предложения за кандидатстване по европейски програми
  • Участва в управлението на проекти, финансирани по европейски програми
Изисквания:
  • Магистърска степен в дисциплини като: право, икономика, европеистика и регионално развитие
  • Познаване на европейските програми и свързаното с тях законодателство
  • Предишен опит в разработването и управлението на европейски проекти
  • Перфектно владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Способност за работа под напрежение и умения за спазване на крайни срокове
  • Организираност и внимание към детайлите
  • Ориентираност към постигане на резултат
  • Работа в компания с утвърдена репутация в подготовката и управлението на проекти по европейски програми в секторите: околна среда, земеделие, енергетика, ИТ, обучение и образование
  • Възможности за придобиване на много знания и опит
  • Възможност за включване в разнообразни по сложност и тематика проекти
  • Добро възнаграждение с допълнителни стимули
  • Възможности за кариерно израстване
  • Пътувания и обучения в чужбина
В HRS Staffing Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вашият Консултант:
Гергана Парушева
Консултант подбор на персонал