Диспонент с Английски език
Ниво:
Специалист
Сектор:
Логистика и спедиция
Език:
Български
Вид:
Пълно работно време
Заплата

Отговорности:
  • Планира, организира и контролира работата на шофьорите;
  • Проследява и управлява цялостния транспортен процес;
  • Анализира ежедневната информация относно местонахождението на камионите, както и наличните товари в системата на фирмата;
  • Контролира спазването на фирмените правила;
  • Указва пълно съдействие на шофьорите при възникнали затруднения или проблеми;
  • Отчита работата на водачите и изготвя съответни отчети към ръководителите на фирмата;
  • Компанията предлага:
  • Мотивиращо стартово възнаграждение;
  • Топ локация в центъра на София в близост до спирка на метрото;
  • Възможност за работа в млад и динамичен екип;
  • Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения;
Изисквания:
  • Предходен опит на такава позиция ще се счита за предимство;
  • Свободно владеене на Английски език – писмено и говоримо;
  • Висше икономическо образование или друго релевантно;
  • Отлично владеене на MS Office.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Вашият Консултант:
Георги Карналов
Консултант Подбор на персонал