Брокер на недвижими имоти
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Недвижими имоти, Продажби
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият партньор е компания, предоставяща посреднически услуги в сферата на недвижимите имоти. За тях търсим амбициозни и мотивирани хора за позицията:

Отговорности:
  • Провеждане на срещи, огледи и преговори;
  • Професионално консултиране на клиенти;
  • Работа с информационната система на компанията;
  • Изграждане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите на компанията;
  • Да подобрявате постоянно своите професионални умения;

Компанията Ви предлага:
  • Система на заплащане, която Ви дава възможност за високи доходи;
  • Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
  • Професионална мрежа от контакти;
  • Клиентска база с купувачи;
  • Постоянна юридическа помощ;
  • Постоянни обучения и квалификации;
  • Гъвкаво работно време;

Изисквания:
  • Предишен опит на подобна позиция е предимство;
  • Много добри презентационни, комуникационни и организационни умения;
  • Владеене на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Предприемчива и динамична личност, ориентирана към постигане на резултати;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Младши консултант подбор на персонал