Back Office Administrator
Административни и офис дейности, Бизнес/Консултантски услуги, Телекомуникации, Финансови услуги
Език:
Английски
Вид:
Заплата
За наш партньор, част от водеща международна компания в управлението на риска и консултантската дейност в сферата на застраховането и презастраховането, търсим :

Бек-офис администратор

Основни задължения:
  • Администриране на договори;
  • Проследяване на актуализации по договори;
  • Директна кореспонденция с крайните потребители на застраховката – застрахованите лица;
  •  Подготвяне на справка за предстоящите подновявания и падежи и напомняме на служителите;
  • Координация с отдел счетоводство по отношение на заплатени премии, комисиони и др.
  •  Сигнализиране при възникнали проблеми посредством система за заявки.

Основни изисквания:
  • Владеене на английски език на добро ниво;
  • Умения за работа в екип;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет;
  • Обучения и тиймбилдинг събития;
  • Работа в корпоративна среда;
  • Възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.