Асистент подбор на персонал
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Човешки ресурси
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Отговорности:

• Координация на проекти по подбор в различни по дейност предприятия;
• Търсене на подходящи кадри за различните позиции в предприятията;
• Организиране и провеждане на срещи с потенциални кандидати;
• Въвеждане и провеждане на инструктаж на новоназначените служители;
• Следене правилното изпълнение на работния процес;
• Следене за спазването на ЗБУТ от служителите.

Какво предлагаме:

• Отлични работни условия;
• Добро възнаграждение с атрактивна бонус схема;
• Допълнително медицинско осигуряване; карти за спорт;
• Обучения, свързани с повишаване на квалификацията;
• Динамична работна среда;
• Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
• Работа в мотивиран екип от млади специалисти с утвърден опит.

Основни изисквания към кандидата:

• Познаване на производствени компании и процесите протичащи в тях ще се счита за предимство;
• Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office;
• Желание за развитие и постигане на резултати;
• Шофьорска книжка кат. В;
• Отговорност, лоялност и умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашият Консултант:
Димитър Стоилов
Консултант подбор на персонал