Администратор клиентски акаунти с Френски/ Испански/ Италиански и Английски език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Аутсорсинг, Контакт центрове
Език:
Английски, Испански, Италиански, Френски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият клиент е една от най-бързо развиващи се международни компании в сферата бизнес услугите. Във връзка с тяхното развитие, търсим мотивиран професионалист, който да се присъдени към тях на позиция:

Основни задължения:
Ежедневна комуникация на Френски/Испански/Италиански и Английски език по чат, имейл или телефон;
Отговаряне на запитвания;
Следене за качеството на обслужването.

Основни изисквания:
Владеене на Френски/ Испански/ Италиански на отлично ниво;
Работно ниво на Английски език;
Отлични комуникативни умения;
Добра компютърна грамотност.

Отлично възнаграждение и широк социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване и ваучери);
Обучения и тиймбилдинг събития;
Работа в корпоративна, международна среда;
Възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Ние в HRS Staffing Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.